אמבטיות ספא

אמבטיית ספא – פינוק מושלם במקלחת שלכם

ספא בבית הוא חלום של כל אחד שרוצה להתפנק בכל יום ולהירגע מעמל היומיום במסאג' מפנק. כיום ניתן להגשים חלום רטוב, ולהתקין אמבטיית ספא בחדר המקלחת שלכם, בלי לקרוע יותר מדי את הכיס

בכל יום כשאתם חוזרים מהעבודה, ואולי גם נתקעתם בפקקי התנועה לזמן ממושך בדרך לשם ומשם, על מה אתם חולמים? רבים חולמים על חופשה מפנקת, מסאג' טוב ואולי גם בילוי בספא כדי להרגיע את הגוף והנפש ולהשיל את צרות היומיום מאיתנו.

אמבטיית ספא

אמבטיית ספא

רבים מגשימים את החלום הזה בכל יום, לא דרך יציאה תמידית לחופשות וקליניקות של ספא, אלא בביתם שלהם עם אמבטיית ספא מפנקת בכל יום. החלום הזה אפשרי עבור ישראלים רבים עקב ירידת המחירים העקבית של השנים האחרונות במחירי אמבטיית ספא ביתית, זאת הודות לתחרות הרבה מהארץ ומחו"ל (בעיקר סין) בענף.

אמבטיית ספא יכולה להחליף בקלות את האמבטיה הרגילה בביתכם, והיא שדרוג משמעותי לבית ולאיכות חיי הדיירים בו לעומת אמבטיה רגילה שכמעט שלא משתמשים בה.

הנה כמה יתרונות חשובים של אמבטיית ספא ביתית כפינוק מושלם בחדר המקלחת שלכם:

אמבטיית ספא – המפתח לרגיעה בכל יום

אמבטיית ספא הינה כלי שיכול לתרום רבות לרגיעת הגוף והנפש בכל יום. להבדיל מאמבטיה רגילה, אמבטיית ספא מכילה מנגנוני זרמים ועיסוי בתוכה, וניתן גם לשלב בה חומרים מרגיעים כגון סבון גוף מרגיע ושמנים ריחניים – ממש כמו במכון ספא מסחרי.

אמבטיית ספא יוקרתית

אמבטיית ספא יוקרתית

כדי להשיג השפעה על הגוף והנפש בקביעות, מומלץ להשתמש לפחות פעמיים בשבוע באמבטיית הספא הביתית, כדי שהגוף יתרגל להשפעות אלו ויצפה להן במהלך השבוע.

אמבטיית ספא – פינוק של מלון בבית שלך

ניתן לשדרג את חווית הספא הביתית של שימוש באמבטיית ספא, על ידי התקנת תוספים נוספים בתוכה ובסביבתה, כגון מסך טלוויזיה שטוח על הקיר הסמוך לאמבטיית הספא הביתית שלכם, הצבת נרות ריחניים בחדר בעת השימוש בו ועוד.

אמבטיית ג'קוזי מפנקת

אמבטיית ג'קוזי מפנקת

עוד שימוש נפלא באמבטיית ספא הינו בילוי זוגי עם אהוב או אהובה בתוכו, לפינוק הדדי מושלם שיעצים את הזוגיות שלכם.

אמבטיית ספא – העלאת ערך הנכס

היבט חשוב ולא מוכר נוסף של התקנת אמבטיית ספא בביתכם היא העלאת ערך הנכס. נכסים שבהם הותקנה אמבטיית ספא ועמדו למכירה, נמכרו בדרך כלל במחירים גבוהים יותר מנכסים דומים ללא אמבטיית ספא.

התקנתה של אמבטיית ספא בביתכם, במיוחד אם הוא יעמוד ביום מן הימים למכירה, תעלה את הערך הנתפס של הבית בעיני הקונים ותהיה נקודת מכירה חזקה עבורכם, בגינה תוכלו לדרוש יותר כסף ממה שהשקעתם עבור התקנתה של אמבטיית ספא אצלכם.